Mourinho’dan Şampiyonlar Ligi çağrısı!

Fenerbahçe’nin hocası Jose Mourinho, milli takımda yer almayan ve kulüp ile kontratı devam eden herkesi, 22 Haziran’da tesislere çağırdı. Portekizli, “Kendine bu takımda yer bulmak, bizimle büyük başarılara imza etmek isteyenlerle birlikte yolumuza devam edeceğiz” derken Şampiyonlar Ligi için de net konuştu.  

EURO 2024 nedeni ile ülke milli takımlarına giden oyuncuların durumundan şikayet eden Jose Mourinho, kontratı devam eden oyuncular hakkında çarpıcı bir karar aldı.

“Çok zorlu bir dönem bizi bekliyor”

Buna göre Fenerbahçe ile mukavelesi devam eden herkesi 22 Haziran Cumartesi günü Samandıra Can Bartu Tesisleri’ne davet eden Portekizli teknik adam, “Hiçbir şekilde gecikme ve mazeret kabul edilmeyecek. Çok zorlu bir dönem bizi bekliyor. Zaten mecburen milli takımlarına giden oyuncular bizimle olmayacak. Kendine bu takımda yer bulmak, bizimle büyük başarılara imza atmak isteyenlerle birlikte yolumuza devam edeceğiz” dedi.

“Birlikte hareket etmeliyiz”

Hedefleri hakkında da konuşan Mourinho, “Şampiyonlar Ligi’ne girmek ilk hedefimiz olacak. Bizi kulvarda zorlu mücadeleler bekliyor. 23- 24 Temmuz’da ilk maçımızı, 30-31 Temmuz’da ise rövanşı oynayacağız. Ardından 9 Ağustos haftasında Süper Lig başlayacak. Bu nedenle birlikte hareket etmek için birbirimizi tanımak zorundayız” ifadelerini kullandığı öğrenildi. (Fanatik)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x